We've detected that your browser may be outdated. We recommend you upgrade your browser to a more recent version.

For the best BagTheWeb experience, we recommend using Google Chrome. .

Banko Mobilya

viewed 716 times and seen via embed 9 times

Bankoların üretiminde belirli ölçü standardı ve tasarımı olmamakla birlikte #banko #mobilya sının kullanılacağı mekan önemlidir. Mekanın büyüklüğü, işlevi ve kullanım amacı önemlidir. Örneğin bir bankada kullanılacak banko ile bir vergi dairesinde kullanılacak bankoların tasarımı farklı olur. Aynı şekilde bir müşteri bankosu ile bir #danisma bankosunun tasarımı farklı olur.
Genellikle büyük kamu, kurum, kuruluş ve firmalar banko ihtiyaçlarını büro bankosu, bar bankosu, karşılama bankosu, günün bankosu, servis bankosu, mutfak bankosu, #resepsiyon #bankosu, #banko #mobilyalari nda özel projelendireler arzu etmektedir.Küçük ölçekli iş yeri ve kuruluşlar da banko siparişleri genelde standart ölçülerde seri üretilmekte olan bankolar üzerine yapmaktadır.
Atölyelerimizde banko mobilyaları genellikle seri, demonte ve modüler olarak tasarlanıyor. banko mobilyasının demonte olması montaj ve taşıma kolaylığını, seri üretim olması, kalitede sürekliliği ve ergonomik standartların her zaman yakalanmasını sağlamaktadır. #Resepsiyon #banko #mobilyasi olarak istediğiniz ölçülerde ve mekanınıza giden renk ve çizgilerde üretimi gerçekleştirme imkanı mevcuttur.#Danisma #banko mobilyaları seri üretimler dışında özel projelendirmeler yapılırken de üretilebilmektedir. Özel proje tipi tasarımlarda bankoların diğer ofis mobilya elemanları ile uyumu, estetiği, renk ve desen beraberliği gibi özelliklere dikkat edilir.

created October 20, 2012

updated April 19, 2020

joined 10/17/2012
25 bags